14 грудня 2015 р.

Знайомство з автором та його книгами

Едуард ГромГром Едуард Віталійович, народився 28 березня 1982 року в м. Цюрупинську Херсонської області.
У 1988 році пішов до першого класу ЗОШ І — III ступенів № 4 м. Цюрупинська. У шкільному віці з легкістю писав вірші на задану та вільну теми. Брав активну участь у різних постановках шкільного театру та Будинку культури. У 1999 році після закінчення школи вступив до Херсонського державного університету на філологічний факультет. У 2004 році закінчив повний курс згаданого університету за спеціальністю «Українська мова та література. Українознавство».
Після закінчення університету присвоєно кваліфікацію вчителя української мови та літератури, зарубіжної літератури, українознавства.
З вересня 2004 року працював на різних роботах: вчителем української мови та літератури, адміністратором та приватним підприємцем.
Писав вірші та прозу. З 2013 року почав друкуватися в Херсонській літературно-художній збірці «Вишиванка» Таврійської фундації «ОВУД» Херсонського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта», а також у літературно-художньому альманасі «Степ».
Член Літературної студії ім. Василя Вишиваного Херсонського державного університету.
Батько Кравченко Віталій Іванович 1958 року народження, помер у 1999 році. Мати Гром Тетяна Генріхівна 1961 року народження, працівник культури.
Захоплення: теніс, йога, рибалка, садівництво.

Гром, Е. Казки Грома / Едуард Гром ; іл. П. О. Гімпеля. - Херсон : Графіка, 2013. - 54 с. : іл.


Ця книга - послання до маленьких читачів, до наших діток.
Саме вони - наше майбутнє, наша радість. Ці казки роблять світ, де панує добро і мрії, кольоровим. Чарівні герої казок допоможуть дітям бути розумними, цікавими, щасливими. Бо коли діти вірять у добру казку, вона обов'язково здійсниться.


Гром, Е. Небесний край / Едуард Гром. - Херсон : Графіка, 2014. - 63 с.