25 травня 2015 р.

Казкар та чарівник Василь Мельник

Василь Мельник
22 травня 2015 року  помер відомий на Буковині та поза її межами письменник, казкар, прозаїк, гуморист  Василь Гаврилович Мельник. 
Василь Гаврилович  народився 8 травня 1937 року, в селі Куча Новоушицького району Хмельницької області. Закінчив Московський інститут харчової промисловості та Літературний інститут імені Горького (Москва). Член Національної спілки письменників України, кінодраматург, лауреат  Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова».
З-під його пера для дітей і дорослих вийшло чимало книг. Дитячі книги письменника неодноразово презентувались в Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей. Знайомі дітям такі збірочки казок Василя Мельника: «Веселчині стрічки», «Дивне Лисеня» «Дружна сімейка» , «Хто у річці живе», «На лісовій торговиці», «Купальня для Рудулі». Казки Василя Гавриловича чарують своєю добротою та мудрістю. В книгах письменника оживають рослини, тварини розмовляють та філософствують. Малі Буковинчики любили спілкуватися з Василем Гавриловичем, Діти відчували його доброту, щирість, чуйність та любов, якими сповнені його твори.  Казки Василя Мельника читаються легко, сприймаються дитячим серцем, вчать хлопчиків та дівчаток у бу­деннім бачити красиве, пізнавати життя, бути ніжними, щирими, захоплюватись нашим не­повторним дивосвітом, сповненим за­гадковості і чарівності.