29 вересня 2017 р.

Екскурсії у бібліотеці

Поринули у світ книжок і світ дитинства учні 11-Б класу Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату під керівництвом вихователя Чорногуз Т. І. та бібліотекаря Мацьопа Г. М., здіснивши екскурсію Чернівецькою обласною бібліотекою для дітей.
Обласна бібліотека для дітей - найбільша дитяча книгозбірня на Буковині. Вона щорічно обслуговує понад 10,3 тисячі користувачів. До послуг читачів бібліотеки: абонементи та читальні зали відділів обслуговування дошкільників, учнів 1-4 класів та 5-9 класів; дитяча дозвіллєва кімната “Почитаймо та пограймо!”; гуртки та клуби за інтересами: “Цікаві зустрічі”, “Буковинчики”, “Мистецтво орігамі”, “Книжкова лікарня”, “Коли оживають ляльки”.
В бібліотеці діють: регіональний проект “Буковина читає дітям”; цільовий проект “Я – буковинець! Я – українець!”; партнерський проект “Букрек пропонує - бібліотека популяризує”.
Ліцеїсти ознайомились з книжковими виставками, переглянули фільм "Як твориться книга" та експозицю художніх робіт учнів Чернівецької художньої школи М. Івасюка, яка представлена в бібліотеці.
Найбільше іх потішив візит до дитячої дозвіллєвої кімнати, де кожен міг поринути у світ дитинства, потримати в руках іграшку, посидіти на маленьких різнокольорових дитячих стільчиках, згадати себе малениким.
Бібліотека дякує за співпрацю колективу Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату та директору С. Г. Стукало.