26 січня 2017 р.

Презентація "чудо-лепбука"

В Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей відбулась презентація незвичайної книги-саморобки  - lapbook (з англ. мови «наколінна книга»), яку з любов’ю змайструвала  для своєї маленької донечки молода матуся Валентина Кадюк.
«Лепбук»  Валентини  дивує своєю красою і незвичайністю. Секрет її «лепбука» в його оформленні: кожна сторінка, кожна деталь книги зроблена з фетрової  тканини. Деталі – це тварини і рослини, які прикріплені на сторінках за допомогою липучок, застібок для одягу, ґудзиків та магнітів.  Її донечка Катруся може діставати, перекладати, складати у фетрові кишеньки на свій розсуд різноманітних яскравих тварин і рослин, які причаїлися на казкових сторінках.
«Лепбук» для Катрусі - дуже корисний. Вона із захопленням своїми маленькими рученятами заповнює кожну кишеньку, ловить рибок, досліджує кожен листочок, під яким ховається маленький метелик або жучок-сонечко.
Така книга – це не просто іграшка. «Лепбук» допомагає творчо розвинутись малюку, а також він є своєрідним навчальним посібником, за допомогою якого дитина вивчає кольори, назви тварин, рослин, тощо.
Сподіваємося, що фетровий «чудо-лепбук» Валентини Кадюк надихне інших матусь на створення для своїх малюків власної, особливої, «наколінної книги».